تمامی سدها را

             به بهانه تو خواهم شکست

  تمامی راهها را

         هموار خواهم ساخت

    به بهانه تو

            هزاران بار می گویم

    ”دوستت دارم”

 حتی بغضم را

     در آوازی گم می کنم

 گریه هایم را

          تا بی نهایت در چشمانم اسیر

   و خلوتم را

           به سراغ اشکهایم می برم

  و تو را از خدا می خواهم...

 

 

نوشته برباد توسط:باران

/ 26 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

سلام باران..خوبی؟ چه خبر..خرید که کردی..خب دیگه..تا بعد

مهدی

در مورد ریکی ماریتن! نمی دونم..دیگه از هیچ کس خوشم نمیاد حتی از اون....قلبم از سنگ شده...خیلی وقته دیگه تصمیم گرفتم آدما رو نه به خاطر خودشون که به خاطر احتیاجی که بهشون دارم دوست داشته باشم و هر وقت کارم باهاشون تموم شد ولشون کنم..این طوری هیچ وقتم عاشق نمی شم و این بهترین کاره..البته نه تو دوستیای وبلاگی!

مهدی

شايد واقعا حامد اونی نباشه که تو فکر می کنی..شاید!!!! مطمئنم که دیگه اونی نیست که می خواستم..شاید از اولم نبود..ولی نه..اون روزا خودش بود!!! ولی من اون قدر دست دست کردم که همه چیز تموم شد...و الان تفاوت های زیادی رو می بینم...راستی آره..دارم دنبال گمشده ام می گردم..تو آدما..فرقی نمی کنه رنگ و جنس اش چی باشه..دنبال نیمه گم شده ام می گردم..شاید مثل تو قصه ها!

مجتبی

مغروق اين جوانی معصومم/مغروق لحظه های فراموشی/مغروق اين سلام نوازشبار/در بوسه و نگاه و هم آغوشی...ميخواهمش در اين شب تنهايی/با ديده گان گمشده در ديدار/با درد، درد ساکت زيبايی/سرشار، از تمامی خود سرشار...ميخواهمش که بفشردم بر خويش/بر خويش بفشرد من شيدا را/بر هستيم بپيچد،بپيچد سخت/آن بازوان گرم و توانا را...در لابلای گردن و موهايم/گردش کند نسيم نفسهايش/نوشد، بنوشدم که بپيوندم/با رود تلخ خويش به دريايش...ميخواهمش دريغا، ميخواهم/ميخواهمش به تيره، به تنهايی/ميخوانمش به گريه، به بيتابی/ميخوانمش به صبر،شکيبايی!!!

مهدی

راستی به امید خدا برا آپ بعدیم یه آپ توپ دارم...چند تا ویدئو با کیفیت و جدیدترینم هم هستن...پس سریه یه کارت بگیر که باید همه رو دانلود کمی چون خیلی با حالن!!!!

مهدی

سلام باران..می دونی دوست خوبم....یه چیزی بهت می گم..من دیگه حالم از خودم.از حرفام..از غصه هام..از آرزوم..از همه چیز خودم بهم می خوره..فکر کردن به گذشته بعضی وقتا برام احساس تهوع میاره..راست می گم...شاید بگی خب تغییر کن....هرشبانه روز 24 ساعته که من همه اش رو دارم سعی می کنم ولی نمی دونم چرا نمی شه...حتی از این حرفا هم حالم بهم می خوره....خیلی دارم سعی می کنم ولی حسم شبیه یه ماهیه که از آب افتاده بیرون و داره دست و پا می زنه!!! حتی بدتر از اون...می دونم که تو هم دیگه نه حوصله حرفای منو داری و نه کامنتام رو..بهت حق می دم..سعی می کنم زیاد مزاحمت نشم..یا اگه اومدم زیاد حرف نمی زنم..

مسی

سلام شعرات خيلی دلنشين... نمی دونم اين حسی که کسی در تو به وجود آورده يا زادهی تصوراتت اما هر چی که هست قشنگ و بايد قدرش و دونست.. خيلی دوست دارم پيشم بيای.. منتظرم

مهدی

نه عزیزم..حرف تو منو ناراحت نکرد این خود منم که خودم رو ناراحت می کنم....خودم...راسته هر چی سر آدم بیاد حقشه و تاوان کاراشه..بگذریم ولی نه باران تو هیچ وقت منو ناارحت نکردی..تو سردترین دلگیرترین زمستان زندگیم به حرفام گوش داد ی و یادته که...نمی دونم باید با خودم چیکار کنم...من امشب آپم..وقت داشتی بیا

مهدی

سلام..منم نمی شناختمش ولی بعد دیدم یه خواننده نا معروفه که با هم اجرا کردن...اسمش هم هست m poroka ...آره اون آهنگ از باقی قشنگ تر بود...راستی یادم باشه لینک جدیدترین موزیک ویدئو ریکی مارتین رو که تازه از ماهواره داره پخش می شه اونم نصفه..بهت کاملش رو بدم...

نيما

چه قشنگ همه جا خدا رو ديدن